Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Hry počítačové i jiné

Spravuje:

BALCARENKOReklamaOPU (na bobrázky).
Hráči na okounu: Alabamak, Alah, AQB, ba_da, BALCARENKO, Basta_R.D., CrazyJoe, damiaan, Douber, Federmann, flames, HERODES, hiki, Istral, Jakoubek, Japik_M, John_Fortytwo, Mrakoplash, PIPboy, Radgost, rodier, rom007, RUM_cajz, Scalex, spic, stanny, Trauma_Zero_Mageo, Valinor, Wolfii, xxxfucker, yakuza, Zabohad, Zaklinac
Kdo se chce něco přiučit, měl by občas místo hraní jen koukat:
Quicky Baby (WN8 3350+, dobře vysvětluje co a proč zrovna dělá, anglicky)
Dyaebl (WN8 4400-, nic nevysvětluje, polsky)
Decha (WN8 4400-, nic neříká, polsky)
Claus Kellerman (anglicky)
skill4ltu (anglicky s ruským přízvukem)

MAGEO klan ve World of Tanks

Wargaming Community Contributor Cheater Konvalina11

Podvádění v turnaji 1:1 (padací mod).
Mauschen zaměřování přes skálu, instantní přeměřování z weakspotu na weakspot, nejdřív skočí zaměřovač, pak pohled.
Jiné instantní přeměřování na nejslabší místo - zpomalené video.
Magnetický zaměřovač. :)
Zase zaměřovač dřív než střed pohledu, asi lagy. :)
Autoaim na zadní část tanku, perfektně drží i za pohybu, je to skiller :)
Zase nějaký to instatní přeměřování na weakspoty.
Minimaus aimbot.


Istral lepsie nic nevediet nespoznat nic neviem 
Já si dycinky na večer pustím arcky a k tomu z youtube přednášky z cyklu Neurazitelní.

https://www.youtube.com/channel/UCYhUrVxXGtBMAaIz-demP9g
 
OK, ban
Trauma_Zero_Mageo  
Jenom jsem vám chtěl říct že jsem po sedmi letech opět začal hrát s artynou. Tak hluboko jsem klesl :) První výhoda kterou vidím že se u toho lépe pije víno a chroupou pochutiny.
 
BALCARENKO  
Tak o tom jsem zaprvé nevěděl. :) A za druhý to je na jeden tank, když člověk celej měsíc plní mise jak blbej. :) Já měl na mysli takový ty slevy na všechno a za nic.
yakuza Neserte Japonce. 
X tier = 20% slevka.
Trauma_Zero_Mageo  
vyjezdi si mise od Chucka máš tam slevy volitelné na co potřebuješ
Nevíme ale mohla by. Často bývají kolem vánoc a novýho roku slevy na všechny tanky danýho tieru. Pro tiery 8 a vejš to bývá 15%. Ale teď už je těch akcí tolik najednou, že si taky můžouříct"to jim stačí" a nebude nic. ;) Osobně čekám na slevy vybavení, když mi zničili přenosný bina a maskovačky.
spic už jen wtf 
Nevíte, jestli bude do konce roku sleva na T-10 nebo Obj.277 ?
 
Trauma_Zero_Mageo  
jo jde to, mám ho taky bývá s ním legrace, nicméně s PZ IV H jde ještě lépe pedobeařit na čtverkových TD (zvláště na té vanoční odměně), protože má háčko má APčka
Istral ked nedychas dodychas 
Miluju M4 Sherman a jeho instakill TDček. Měl jsem teď pěknou serku se 4-5 killama za bitvu. To dycinky nějaké TD začalo s full HP vylejzat zpoza kopečku, dostalo obloučkem tečku a odebralo se do garáže.
 
Trauma_Zero_Mageo  
Jojo byla to tak blesková známost, že po jejím rychlém konci jsem věděl, že musím hetzera mít. S tím jsem pak uhral svých prvních 6 killu za bitvu. Tehdy to byla taková E-25 z wot pravěku
ja jsem novy hrac :-)
 
Tiger byl nic moc. Zato KV1-S byl zabiják.
to muselo byt velmi kratke setkani s tim hetzirkem :D
Trauma_Zero_Mageo  
Když čtu reakci od "nového" hráče na setkání s těmito opancéřovanými mrchami, nemohu nevzpomenout na mé první setkání s KV1-S nebo s Tigerem :) Nebo jako papírová trojka s Hetzerem
 
flames osran osraty hovnak otrocky 
Slabé místa má dole, vepředu, nahoře, vzadu, na bocích a cca uprostřed.

Jinak, když už nevíš, tak klasicky se dají ez střílet ty dělové boční věžičky. Tyhle stroje, v podstatě až do tieru X mají (krom jiných) nevýhodu, že prakticky z jakéhokoliv úhlu se na nich dají najít naúhlované části pancíře, které jsou bez problému prostřelit.
Mrakoplash Velkej mák  Mrakoplash Games
Má ta japonská mrcha O-I vůbec nějaké slabé místo? Mě se ji podařilo trochu ublížit až nedávno, když jsem si kvůli ní vylez na extra velkou skálu a trochu ji popinkal z vrchu (jednotky HP). I když ji někdo zrovna zaměstnával dole, tak si toho hned všimla, začala couvat, aby mě zaměřila a jednou ranou mě rozpárala. :)
 
Taky jsem na něj koukal. Ale pak jsem si řek, že bych sedmičky stejně asi moc nehrál. No možná příště.
Trauma_Zero_Mageo  
Mladej na mně vymámil AMX 13-57 a za 15 odehraných bitev má průměrné WN8 fialové 2900bodů. Setupovaný na optika+vom+stabík+žrádlo+směrnice na stabík. Ten premiák je děsný statpadder když tomu padne dobrý MM. To jsem tu akci prováhal
 
Wolfii White bracelet  in ward #7F ⚢
Hele, ono to jde i 3vs3 - prostě se vezmou lehký a střeďáky a frčí se kolem, dokud se týmy nepotkají, a pak je krátká přestřelka. Ostatně i 7vs7 skirmishe byly funkční (už je zrušili nebo si to s něčím pletu?)

Problém je, že my podle popisu čekali, že se vezmou nějaký random věci, nebude se fullgoldit, takže tam bude nějaký cinknutí, a tak. Ve výsledku ale vytáhli to nejlepší (asi je to pro ně "just for fun" průměr), takže jsme prostě neměli šanci, ostatně nejsme clan wars klan, zatímco tyhle lidi jo. A pak to není sranda, když oni ti něco cinknou, a ty jim nic, obecně jejich light přesvítí tvýho v 99 % případů, atd.