Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

O Okounovi

Spravuje:

koles



Reklama



Věnujte prosím pozornost nově upraveným podmínkám používání služeb diskusního serveru Okoun.cz. Měli byste vědět, že tento server používá cookies a zpracovává vaše osobní údaje. Pokud s těmito podmínkami nesouhlasíte, můžete mě ve vzkazníku nebo na e-mailu webmaser@okoun.cz požádat o smazání vašeho uživatelského účtu. A samozřejmě o podmínkách můžete vesele diskutovat zde.

Gustav_Husak Nechcete stíhaného STBáka premiérem?  Stránka pro Vás.
Google a Facebook zajímají vaše data, vaše pohyby po internetu a takové věci. Proto chtějí, abyste byl neustále přihlášen. Koles z toho houby má, zřejmě to od něj ani výše zmíněné firmy nechtějí odkupovat, jinak by už dávno "trvalé přihlášení" bylo skutečně trvalé :-)
MaLer Sex! Drogy!  Chrome OS!
:D :D :D
prasopes vyčadit, možná, ale chytit  pulce za ocásek to už nikdo neumí
Dělám to podobně ale nemohl by to za nás v roce 2018 dělat stroj? Googlu a Facebooku to funguje tak proč ne Okounu?
MaLer Sex! Drogy!  Chrome OS!
Okno s URL https://www.okoun.cz/favourites.jsp?new=1 kde jsem se poprve prihlasil si drzim ve stale otevrenem tabu a jen dam reload - prihlasovaci udaje se znovu odeslou, nic nevyplnuji. Tisice dekovnych dopisu.
Gustav_Husak Nechcete stíhaného STBáka premiérem?  Podepište zde.
Chcete mi tedy říci, že za několikeré odhlášení nejen zde, ač jsem vždy důsledně zaklikl "Keep me logged in each visit" či český ekvivalent tohoto, může EUSSR, protože dle EUSSR je třeba "each visit" omezovati, například maximem času mezi přihlášeními, jinak budu <b>pro svou bezpečnost</b> automaticky odhlášen?
A to ač jsem jasně zaklikl, že chci býti stále přihlášen, neboť bezpečnost především a my víme, milý uživateli, co je pro tebe nejlepší a tak to také nařídíme, řekl Eurosajuz?
PetaKlic kdo by vymýšlel vtipný textík?  textík máme, přines obrázek!
ideálně na nekonečno..
prasopes vyčadit, možná, ale chytit  pulce za ocásek to už nikdo neumí
Chlapi když už teda používáte eurounijní sušenky, nebylo by možné prodloužit trvání loginu?