Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Společnost

Spravují:

Bakhtak,
MoriReklamaBez nadávek, vulgarit a napadání ad hominem. Prostě, jako doma...

pantau už tu žiju třista roků  
někdy mi přijde, že ženy drží ve vztahu ne láska, ale to jestli ji muž dokáže zabezpečit, v tom není žádnej feminismus, ale ryze pragmatickej přístup k životu. a pak dyž ji muž přestane bavit, tak se rozvede, protože se necítí dost svobodná!!! děti daj do společné péče a ona si nabrnkne zas nějakýho jiný pracháče. a jejímu manželovi, co taky cítí že je takový život nerodinný ok, nezbejvá nic jiného než sbalit pruty a jít na ryby na který se za těch pár let manželského soužití nedostal.
pantau už tu žiju třista roků  
to ponížení chlapa na dojiče prachů je možná ještě horší, než co se stává holkám který se stávaj obětmi zneužívání. což nijak nepodcenuju. je to možná vše jen důsledek současného strašně pragmatického stylu života.
pantau už tu žiju třista roků  
jinak já mám k metoo trochu ostražitej vztah. podle mě je úplně jinej vztah ženy a muže než před dvaceti lety. sám jsem se jako singl setkával s pozou holek na prvním rande, jaký máš majetek? kolik vyděláváš? kolik máš aut? kolik domů apod. přiznám se, že to bylo tak časté, že mě to všechny dlouhodobé vztahy se ženami na dlouho znechutilo. k metoo: nepodcenoval bych proto ryze pragmatický přístup žen k mužům. není to tak jednoznačné, jak se může zdát.
 
Dvacet3 Právě teď lžu. 
fejk
vitmrazek Per aspera ad nauseam 
tady je konečně to video Dominika Feriho, jak ohmatává ženskou:
https://www.youtube.com/watch?v=K5bTL0tI1K4&t=4s
 
Ale to tady nikdo nerekl. Jedine, co rikame je, ze pokud se setka krava s debilem, tak za vysledek neni odpovednej pouze debil
Nejak si nedovedu predstavit, ze tohle lze tady rozebirat
Jebarokunde  
asi tak.
a protože jste byli ještě mladí, tak nikdo nemoneypulloval
 
Jebarokunde  
Došlo k nebeskému prolnutí Spojařů s Manipulantkami ku vzájemnému štěstí.
Dvacet3 Právě teď lžu. 
A kdo s kým potom manipuloval?
Jebarokunde  
U náš byla ve třídě jediná slečna na dvacet devět nadržených spolužáků, vedlo to k tomu že ji nemohl pochopitelně šukat nikdo a ani si dovolit jakékoliv dotěrnosti, na lyžáku s náma spala v pokoji což byl pro některé profesory šok když na to po pěti dnech přišli, prakticky si ji nikdo nedovolila ani poplácat po zadku. Za to týden na řece s poštovníma manipulantkami bylo jiné rodeo, tam nám spolužačka dohazovala manipulantky.
vitmrazek Per aspera ad nauseam 
benzáče ajdustujou chlast, takže člověk se ožere víc za míň, záruka spánku to ale není. Je to ale dobrá metoda, když chce chlap holku ožrat pod obraz. Samozřejmě, pokud ji pak zpitou pod obraz ošuká, tak je to znásilnění a to i s rafinovanou přípravou.
Jebarokunde  
Že se rodí špatní lidé je neměnný fakt a i kdyby jste věřil že se takoví nemůžou rodit, vždy někde vzniknou vlivem prostředí. Takže se tyhle věci budou stávat. Na společnosti je aby s těmito jevy udělala krátký proces aby se stávali v co nejmenší možné míře.

K tom je potřeba si vyjasnit co je a co není trestné. Jestli mají být trestné "oblbování kecama jak je výjimečná a krásná" ačkoliv jí přes obličej přejela liazka? Nebo povýšenecké předvádění pavích per v podobě kecu "jak má být vděčná že s ní chce šukat taková pán"?

Určit kde je ta hranice za kterou nesmíš a budeš za ni trestán bez parodonu? Vůbec nechápu jak je možné že může pochybovat o tom že donucení k orálnímu sexu není znásilnění (narážím na Lukáškovou) a že by za něj měl být jen podmíněný trest jak se asi děje.
(Tehdy se vlastně ještě vůbec nešukalo; kdo šukal, tak šukal mimo třídní kolektiv a myslím, že z naší třídy jsme všichni chlapci maturovali jako panici)
Vzpomněl jsem si, že kdysi se spolužačky pokusily uspat spolužáka, který přišel na jejich silvestrovský mejdan tak trochu ne úplně zván. Uspat nikoli za účelem sexu, ani za účelem zabránění sexu, ale prostě kvůli eliminaci jeho bdělé přítomnosti. On byl platonicky zamilován do jedné z nich, všichni to věděli a jí asi svými pohledy raněné laně a jinými vtípky šel na nervy (znám to, zažíval jsem to samé s jinou spolužačkou, ale na žádné mejdany jsem se necpal. On razil názor, že je nutno využít úplně každou příležitost k setkání se spolužáky, protože jen tak se naše pouta upevní natolik, abychom spolu kamarádili a vídali se i po maturitě, ha ha). Nasypaly mu do pití prý rohypnol a marně čekaly, až usne. Nakonec zůstal poslední vzhůru.
Dozvěděli jsme se to od jistého kamaráda, který byl přítomen - pozván, o pokusu s rohypnolem věděl a nic neudělal, svině. A to byl konec kamarádovy lásky k oné slečně.
pantau už tu žiju třista roků  
bohatí si myslí, že můžou šukat s kýmkoliv a jakkoliv. jako za císaře Caliguly. :))
pantau už tu žiju třista roků  
líbí se mi ten levicovej narativ - nejen Feri, ale celá ta zlatá mládež v Prase se chovaj jako dobytci. :)
 
vitmrazek Per aspera ad nauseam 
vypínací drogy jsou hořký jak sviň a rozpustit je ve dvoulitrovce ke záruka neúspěchu.

Taky bych řekl, že jestli něco, tak ji Feri pěkně zkropil vínem.

Jenom je smutný, že někdo, kdo si říká novinář, nekriticky přijímá všechno, co se mu hodí do krámu. Ke škodě opravdových obětí.
rcorp All good people are asleep and dreaming. 
Proc? Co jsem psal je obecny mustr, ale jak si to kdo aplikuje je na nich. Vejde se do toho i hrani na znasilneni a podobne libustky, akorat je pak dobre to provozovot s nekym o kom vim ze je na stejne vlne, a vedet jak u daneho protejsku vypada presvedcivy zajem a nezajem.

Hlavni myslenka je ze sex neni stredobodem vesmiru a to ze jsem zrovna nadrzeny neznamena ze mam bohem dany narok na sex s aktualne pritomnou osobou.